Shawn Ashmore bude ve hře Alan Wake 2

Shawn Ashmore bude ve hře Alan Wake 2

28 srpna, 2023 0 Od

V očekávaném pokračování hry Alan Wake 2 se objeví povědomá tvář herce Shawna Ashmorea, kterého můžete znát například ze hry Quantum Break.

Shawn Ashmore v Alan Wake 2

Shawn Ashmore, známý svou rolí Bobbyho Drakea/Icemana v sérii X-Men, bude hrát v Alan Wake 2. V roce 2016 se již setkal s fanoušky Remedy jako hlavní postava Jack Joyce ve hře Quantum Break.

V novém díle ztvární Ashmore postavu jménem Tim Breaker. Ačkoliv zatím o této postavě víme jen to, že je šerifem, zdá se, že sdílení jména a povolání s šerifkou Sarah Breaker z prvního dílu Alan Wake není jen náhoda. Ve videu na Twitteru vyjádřil Ashmore nadšení z opětovné spolupráce s Remedy a zahrání si pokračování jako fanoušek série.

Datum vydání Alan Wake 2 bylo posunuto na 27. října, původní termín 17. října již neplatí. Hra bude sledovat příběhy dvou protagonistů, Alana Wakea a agentky FBI Sagy Anderson. První se snaží uniknout Temnému Světu, zatímco druhá vyšetřuje záhadnou vraždu na severozápadě Tichomoří.

The brilliant actor and our good friend, the legendary @ShawnRAshmore plays Tim Breaker in ALAN WAKE 2. We have wanted to work together again ever since Quantum Break. Now it’s happening!! So good to have you in this, Shawn! 🔥🔥🔥❤️❤️❤️🕺🕺🕺 @alanwake @remedygames pic.twitter.com/LQ9lnjA0gx

— Sam Lake (@SamLakeRMD) August 25, 2023

Obrázek: alanwake.com

Zdroj: Gamers Generation 

​