Série WWE 2K se po roční pauze vrací, potvrzuje nový trailer

Série WWE 2K se po roční pauze vrací, potvrzuje nový trailer

15 dubna, 2021 0 Od Martin Havel

Jak bylo slíbeno, tak také vydavatel 2K Games učinil a na Wrestlemanii představil první lákadlo na nový ročník wrestlingu WWE 2K22.

2K Games potvrzuje návrat série WWE 2K na herní zařízení. Po roční odmlce se wrestling vrátí v klasickém stylu jako si ho můžeme pamatovat z dřívějška. Vydavatel na nový ročník lákal první krátkým trailerem na poslední Wrestlemanii. V první ochutnávce chystané zápasnické hry se můžeme kochat záběry na fanouškovské oblíbence Reye Mysteria či Cesara. Zatím však chybí jakýkoliv větší náznak toho, co přesně od novinky čekat. Nedočkali jsme se žádných herních záběrů ani ukázky nějakých inovací. Více se prý dozvíme v nadcházejících měsících.

Sloganem letošního ročníku má být „It hits different“ a změna by byla v případě této série velmi žádaná. Především ročník 2K20 byl totiž doslova tragickou ukázkou toho, jak pravidelně vycházející hru nedělat a jednoznačně je tak potřeba určitý restart. Na kolik se ho podaří uskutečnit a zda roční pauza sérii prospěje se pravděpodobně dozvíme na podzim, kdy běžně WWE 2K vychází. Platformy, na které hra vyjde zatím nejsou zveřejněné, ale dá se očekávat, že při nejmenším na konzolích nové generace nebudou chybět.

Martin Havel, redaktor