Saints Row vyjde v srpnu, je gold

Saints Row vyjde v srpnu, je gold

29 července, 2022 0 Od

Vezměte do ruky plamenomet, nebo jakoukoliv jinou, šílenou zbraň, a rozpoutejte chaos. To se snaží říct vývojáři nejnovějšího Saints Row, kteří oznámili, že hra je hotová a plánuje stihnout své datum vydání.

Kdy se bláznivé střílečky dočkáme?

Saints Row je jedna z těch sérií, kde můžete zabíjet lidi pomocí dubstep zbraně, používat superschopnosti, které parodují ostatní hrdiny a spousty dalšího. Poslední přírůstek do série s podtitulem Gat out of Hell vyšel v roce 2015 a na dlouhou dobu se po bláznivé sérii slehla zem. Ne na dlouho, protože po pár letech přišlo oznámení o novém díle. Nový díl, pojmenovaný jednoduše Saints Row, bude rebootem celé série, a tak je možné, že se dočkáme dalších dílů.

#SaintsRow is officially gold – locked and loaded for August 23 – pre-order now: https://t.co/8KeHoEexIs pic.twitter.com/cUZruwYX0f

— Saints Row (@SaintsRow) July 19, 2022

Vývojáři ze studia Volition na oficiálním Twitteru hry oznámili, že hra vstoupila do fáze Gold. To znamená, že titul je připravený k vydání a necelý měsíc tvůrci využijí k tomu, aby opravili možné chyby a bugy. Pár měsíců zpátky vývojáři vydali aplikaci s názvem Boss Factory, ve které jste si mohli udělat svojí herní postavu, se kterou celé Saints Row projdete.

K Tweetu byl přidán odkaz pro předobjednávky hry. Ta vyjde 23. srpna pro PC (exkluzivně na Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a Google Stadii. Pobíhat budete po vymyšleném městečku Santo Ileso, které si bralo inspiraci z amerického jihozápadu.

Zdroj: Gamers Generation