Sada volantu a pedálů pro PC a Xbox Thrustmaster T248

Sada volantu a pedálů pro PC a Xbox Thrustmaster T248

1 června, 2022 0 Od

Thrustmaster T248 je závodní volant oficiálně licencovaný pro Xbox Series X|S, Xbox One, navržený pro všechny hráče, kteří hledají výkon a zážitek a chtějí se osvobodit od klávesnice, myši nebo gamepadu nebo zlepšit své dovednosti poté, co začali s volantem pro začátečníky. Je kompatibilní s PC.

Displej na palubní desce

Volant T248 nabízí výběr z více než 20 různých zobrazení na své vestavěné obrazovce: manuální nastavení řady nastavení (výběr typu Force Feedback, úhel natočení kola atd.) nebo uživatelská volba telemetrických informací (převodový poměr, RPM, hráčův nejlepší čas kola atd.).

Zpětná vazba dynamické síly

T248 obsahuje 3 typy Force Feedback (včetně přednastavení), kompatibilní se všemi hrami a upravitelné za běhu přímo na volantu:

FFB 1: Force Feedback 100% úměrná síle požadované hrou.
FFB 2: vylepšená Force Feedback pro lepší kontrolu smyku.
FFB 3: vylepšená Force Feedback, která uživatelům umožňuje jasně cítit všechny závodní efekty z trati (obrubníky, smyk mimo trať atd.).

Systém hybridního pohonu nové generace

Thrustmaster T248 poskytuje hráčům extra výkon (až o 70 % více výkonu než u předchozího hybridního závodního volantu Thrustmaster, TMX) a díky své intenzitě dominuje závodním tratím.

Vynikající jízdní vlastnosti, které tento hybridní systém umožňuje, zabraňují neintuitivním pocitům a problémům s třením, které se běžně vyskytují u závodních volantů bez součásti řemenového pohonu.

25 akčních tlačítek

Včetně 2 dvoupolohových kodérů (nahoru a dolů) umístěných na koncích centrálních paprsků volantu, T248 obsahuje téměř dvakrát tolik akčních tlačítek než předchozí závodní volant Thrustmaster (řada TMX).

Tato rozsáhlá řada fyzických a virtuálních tlačítek umožňuje uživatelům mít vždy spoustu možností, pokud jde o přiřazení závodních ovládacích prvků, v jakémkoli typu hry.

Magnetické řadicí páky

Díky magnetické technologii H.E.A.R.T umožňují řadicí páky T248 superrychlé řazení s jasným a přesným pocitem aktivace (doba odezvy 30 ms), aby se předešlo chybám při řízení.

Tato patentovaná technologie, založená na bezkontaktním systému magnetů bez jakéhokoli tření, také umožňuje bezprecedentní životnost produktu v dlouhodobém horizontu – dokonce i při nejintenzivnějších herních sezeních.

Sada magnetických pedálů

Sada magnetických pedálů T3PM poskytuje skutečně výjimečnou přesnost na tisícinu sekundy a umožňuje také 4 režimy tlaku na brzdový pedál.

Díky zcela plynulému pohybu a vyhýbání se ztrátě přesnosti v průběhu času, kterou zažívají standardní sady pedálů na bázi potenciometrů, představuje T3PM obrovský, výrazný skok vpřed jak z hlediska všestrannosti, tak odezvy ve hře.

Kompatibilita

Seznam kompatibilních her na PC a konzoli Xbox pro Thrustmaster T248 je k dispozici na webu technické podpory Thrustmaster a je pravidelně aktualizován.

Specifikace:

Volant a základna
Šířka: 280 mm
Hloubka: 300 mm
Výška: 280 mm
Váha: 2 700 g

Sada pedálů
Šířka: 300 mm
Hloubka: 370 mm
Výška: 210 mm
Váha: 3000 g

Obsah balení:

Volant a základna T248
Sada pedálů T3PM
48W zdroj + napájecí kabel
Systém uchycení + šrouby
USB kabel
Imbusový klíč
Rychlý návod
Informační leták o záruce
Zdroj: Gamers Generation