Rozsviťte své hráčské doupě se třemi druhy myší SureFire

Rozsviťte své hráčské doupě se třemi druhy myší SureFire

1 června, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh tři nové gamingové myši, čímž dále rozšiřuje svoji nabídku periferií pro milovníky počítačových her. Všechny tři myši: Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw, mají RGB podsvícení, několik programovatelných tlačítek, nastavitelné DPI a pokročilý software, který umožňuje uživatelům konfigurovat nastavení tak, aby odpovídalo jejich hře a prostředí.

HAWK CLAW

Sedmitlačítková SureFire Hawk Claw, je tzv. Palm Grip myš pro pravou dlaň s elegantními liniemi, zdůrazněnými barevným RGB osvětlením. To je plně nastavitelné na více efektů, což umožňuje uživatelům vybrat si své oblíbené režimy a uložit je jako předvolby v přiloženém softwaru. S nastavitelným DPI až 6400, lze SureFire Hawk Claw nakonfigurovat pro rychlý průzkum širokých oblastí nebo zpomalit pro maximální přesnost. A s nastavitelnou frekvencí až 1 000 Hz, lze Hawk Claw upravit na rychlost, která nejlépe vyhovuje hře a počítači, aby byl zajištěn dokonalý výkon.

CONDOR CLAW

RGB osvětlení, které se nachází kolem celého obrysu myši, poskytuje osmitlačítkové SureFire Condor Claw, herní cool atmosféru.. Osvětlení je opět plně nastavitelné a uložitelné jako předvolba do přiloženého softwaru. DPI lze nakonfigurovat od 800 do 6400 a frekvenci můžete upravit až do 1000 Hz, aby co nejlépe vyhovovala herní situaci. Stejně jako ostatní myši v řadě SureFire, má i Condor Claw odolný a spolehlivý 1,5 m dlouhý kabel s konektorem USB-A, který zajišťuje spolehlivé připojení.

EAGLE CLAW

Největší z této řady, SureFire Eagle Claw, je také Palm Grip myš pro dlaň pravé ruky a má devět programovatelných tlačítek, pro dokonalé přizpůsobení. DPI SureFire Eagle Claw lze nastavit od 600 do 3200 a můžete jej upravovat i za chodu, pomocí vyhrazeného tlačítka DPI. Pokročilý software umožňuje uživatelům programovat tlačítka a makra, ukládat nastavení a světelné efekty a konfigurovat vše pro optimální hraní.

SureFire

Hawk Claw (599 Kč/23,49 eur), Condor Claw (699 Kč / 27.39 eur) a Eagle Claw (699 Kč/ 27.39 eur), jsou nyní k dispozici u specializovaných autorizovaných prodejců po celé Evropě.

Tyto tři myši jsou součástí nové vzrušující řady herních produktů SureFire, která zahrnuje také externí SSD a pevné disky, náhlavní soupravy, podložky pod myš, reproduktory, klávesnice a další herní příslušenství.

Pro více informací navštivte: https://www.surefire-gaming.com/

TZ

@RadekVyskovsky