Rozšíření pro Resident Evil Village se ukazuje na nových záběrech

Rozšíření pro Resident Evil Village se ukazuje na nových záběrech

20 září, 2022 0 Od

Není žádným tajemstvím, že nejnovější Resident Evil je oblíbený u velké skupiny fanoušků. Proto je příběhové DLC rozšíření samozřejmostí a Capkom pro nás připravuje další obsah i na základě naslouchání fanouškům.

Rozšíření pro Resident Evil Village na nových záběrech

Pokud mluvím o naslouchání fanouškům, mám na mysli přidání pohledu třetí osoby do vesnice. Hráči si budou moci vyzkoušet hru z nové perspektivy a rozhodně jim poskytne zcela nový herní zážitek. Na video se můžete podívat na konci článku. Já osobně jsem si hraní RE užil se všemi třemi variantami kamery.

Pohled z první osoby dokonale vystihl hororový zážitek z Epizody 7 a ani nová Vesnice atmosférou nezaostávala. Pohled z třetí osoby je výborně využitý už od Resident Evil 4. Pevná kamera byla použita i v remasterované verzi Resident Evil 1 a tento druh kamery je pro původní díly RE ikonický. Pokud jde o mě, doufám, že se dočkáme nové hry s pevnou kamerou.

Video obsahuje také krátkou ukázku nového příběhového rozšíření s názvem Shadow of Rose. Je to Ethanova dcera, která pomalu dospívá a vypadá, že se otci podřídila.

Posledním přídavkem v DLC budou nové mise v režimu Mercenaries. Budeme si moci zahrát na nových mapách a za postavy, kterým jsme se v hlavní hře snažili vyhnout, jako je Lady Dimitrescu.

DLC si budete moci zahrát buď zakoupením celé zlaté edice, která obsahuje základní hru a DLC, nebo pouze digitálního rozšíření Winters za přibližně 20 eur. Rozšíření si budete moci zahrát od 28. října 2022.

Obrázek: residentevil.com

Zdroj: Gamers Generation