ROG s Alanem Walkerem budou spolupracovat při tvorbě herního a multimediálního obsahu

ROG s Alanem Walkerem budou spolupracovat při tvorbě herního a multimediálního obsahu

8 července, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

ROG oznámil partnerství s uznávaným DJem a hudebním producentem Alanem Walkerem. Značka ROG pro Alana Walkera vytvořila speciální edici výkonného 14palcového notebooku ROG Zephyrus G14. Walker od srpna pro ROG začne vydávat sérii krátkých YouTube spotů nebo hudební ochutnávky.

Značka ROG je dlouhodobě průkopníkem herních technologií a v průběhu let dokázala oslovovat nejen hráče esportu a nadšence, ale i o komunitu tvůrců. Alan Walker je hráč a hudební producent v jednom. Jeho schopnosti a zájem o hraní her z něj proto dělají ideálního reprezentanta značky ROG.

„Od začátku kariéry jsem chtěl propojovat světy hudby, technologií a hraní her ve všech oblastech, kterými se zabývám. A tohle je skvělá příležitost pokračovat v této misi. Velké díky všem v ROG za to, že mi dali tuto příležitost,“ říká Alan Walker.

Od prvních dnů, kdy se začal zabývat tvorbou obsahu na YouTube, až po jeho vzestup v hudebním průmyslu, byl Alan Walker vždy známý i v herní komunitě. Na hudbě spolupracoval s takovými hvězdami, jako jsou Hans Zimmer, A$AP Rocky a Sabrina Carpenter. Současně stále produkuje pro zábavu nová videa na YouTube.

Walker produkoval ve spolupráci s herními studii po celém světě řadu skladeb. PUBG Corporation se spolehla na Walkerův talent a pro svůj herní hit PUBG Mobile vytvořil skladbu On My Way a ve spolupráci s A$AP Rocky i skladbu Live Fast. Walker také ve spolupráci s Au/Ra produkoval singl Ghost z alba Death Stranding: Timefall, které je součástí videohry Death Stranding z roku 2019 od Hideo Kojimy.

U příležitosti startu spolupráce se značka ROG rozhodla vytvořit notebook ušitý na míru Walkerovým potřebám coby hráče, tvůrce i hudebníka. K tomuto účelu byl vybrán notebook ROG Zephyrus G14.

Zephyrus G14 je aktuálně nejvýkonnější 14palcový herní notebook na světě. Tento 20 mm tenký počítač je vybaven osmijádrovým procesorem AMD Ryzen 9 a výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2060. Výkon notebooku je ideální pro Walkerovy hudební i herní potřeby na cestách. Co však skutečně odlišuje Zephyrus G14 od ostatních, je bohatá sada prémiových funkcí, které zvyšují uživatelský zážitek.

Pro práci na profesionální úrovni musí notebook nabídnout špičkový obraz a kvalitu zvuku. Zejména během cestování není vždy možné připojit externí displej nebo sluchátka. Z toho důvodu disponuje Zephyrus G14 vším potřebným pro seriózní práci a zábavu. IPS displej má certifikaci Pantone Validated a je vybaven technologií Adaptive Sync s variabilní obnovovací frekvencí, která umožňuje dokonale plynulé hraní. Zvuk je čistý a bohatý díky čtyřem reproduktorům. Dva výškové reproduktory vysílají zvuky s vysokou frekvencí, zatímco dva woofery se starají o hluboké basy zesílené konstrukcí ErgoLift. Každý reproduktor využívá technologii Dolby Atmos, která vytváří virtuální prostorový zvuk.

Notebook jako jediný svého druhu nabízí ještě jednu zvláštnost. AniMe Matrix LED displej na víku notebooku poskytuje kreativcům, jako je Walker, novou platformu pro prezentaci animací, textových efektů a další audiovizuální nástroje, díky nimž je přehrávání hudby také skutečnou podívanou.

Při návrhu exkluzivního notebooku Zephyrus G14 pro Alana Walkera se designéři ROG inspirovali jeho osobitým hudebním stylem a vytvořili nový vzhled s elegantním bílým šasi, vlastními textovými prvky a vlastní klávesnicí. Walkerův Zephyrus G14 obsahuje i vlastní světelný efekt pro LED displej AniMe Matrix, který kombinuje text s animovanými uměleckými prvky, které evokují jeho hudbu a estetiku. Tento jedinečný vizuální motiv bude během letošního roku k dispozici pro všechna zařízení Zephyrus G14.

ROG a Alan Walker začnou od srpna 2020 publikovat videa, které nabídnou jeho fanouškům ukázky Walkerovy nové tvorby, další projekty s ROG nebo pohledy do zákulisí.