Rocksteady představuje nový pohled na hru Suicide Squad: Kill The Justice League

Rocksteady představuje nový pohled na hru Suicide Squad: Kill The Justice League

21 listopadu, 2023 0 Od

Rocksteady Studios, tvůrci oblíbené série Batman: Arkham, představili první díl své série Suicide Squad Insider, která odhaluje detaily o připravované hře Suicide Squad: Kill The Justice League.

Ukázky ze Suicide Squad: Kill The Justice League

Rocksteady Studios, známí díky své úspěšné trilogii Batman, přichází s novým projektem, který slibuje rozšířit jejich odkaz v herním světě. První díl jejich série „Suicide Squad Insider“ nabízí fanouškům unikátní pohled do světa hry Suicide Squad: Kill The Justice League, která je naplánována na vydání 2. února 2024 na platformách PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC​

Diváci mohli vidět, jak se tým Suicide Squad probírá výstavou věnovanou Justice League, experimentuje s různými gadgety a odhaluje novou hrozbu, Braniacem ovládanou Justice League​​.

Rocksteady zde naznačuje, že hra bude plná easter eggů pro fanoušky DC Comics, zahrnující ikonické záporáky jako Penguin, a nabídne bohatou sbírku lootu. Tento díl také míří uklidnit obavy fanoušků ohledně přechodu studia na více hráčů zaměřený na živou službu oproti singleplayerovým akcím, na které jsou hráči od Rocksteady zvyklí​​.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​