Rockstar přidává podporu 60 FPS pro Red Dead Redemption a Undead Nightmare na PS5

Rockstar přidává podporu 60 FPS pro Red Dead Redemption a Undead Nightmare na PS5

10 října, 2023 0 Od

Rockstar Games oznámil aktualizaci pro Red Dead Redemption a jeho DLC Undead Nightmare na PlayStation 5, která přidává podporu 60 FPS.

Rockstar Games přidává podporu 60 FPS

V srpnu  Rockstar Games ohlásil příchod Red Dead Redemption a jeho rozšíření Undead Nightmare na konzole PlayStation 4 a Switch. I když hra na obě platformy vizuálně oslnila, omezení na 30 FPS trochu zklamalo. Vlastníci nejnovější konzole PlayStation 5 pak netrpělivě očekávali, zda Rockstar využije sílu nové generace a povýší hru na 60 FPS, i když se jedná o titul starý více než dekádu.

Odpověď na toto očekávání přišla jen několik týdnů po uvedení, když Rockstar vydal aktualizaci pro Red Dead Redemption na PS4 i jeho rozšíření Undead Nightmare, která přidala podporu 60 FPS na PS5 díky zpětné kompatibilitě. Informace byla sdílena prostřednictvím krátkého tweetu. Rockstar nezapomněl ani na funkci automatického zapnutí titulků při prvním spuštění hry a kromě toho přinesl také další technická vylepšení a opravy, aniž by se podrobněji rozepisoval o konkrétních změnách.

Takže pokud jste zvažovali nákup Red Dead Redemption pro hraní na vašem PS5, tato nová aktualizace může být tím pravým lákadlem. Teď už nám jen zbývá vyčkávat, jestli Rockstar připraví podobnou 60 FPS aktualizaci i pro Red Dead Redemption II na PlayStation 5 a Xbox Series X/S a zda se dočkáme stejného vylepšení i na konzolích Xbox Series X/S pro původní Red Dead Redemption.

Obrázek: rockstargames.com

Zdroj: Gamers Generation 

​