Rockstar Games provádí změny u svého Social Clubu

Rockstar Games provádí změny u svého Social Clubu

30 listopadu, 2023 0 Od

Rockstar Games provádí významné aktualizace svého webu a funkce Social Club před nadcházejícím odhalením Grand Theft Auto 6.

Social Club a nadcházející změny

S blížícím se odhalením Grand Theft Auto 6 podniká Rockstar Games významné kroky k přípravě svých online platforem. Vývojáři provádějí zásadní aktualizace na svém webu, které se týkají především usnadnění navigace a zlepšení vyhledávací funkce.

Social Club, který slouží jako sociální médium pro sdílení herních obrázků a dalších dat mezi přáteli, byl přejmenován na Rockstar Games Platform. Tato změna v názvu platformy byla zaznamenána neoficiálními zpravodaji a dataminery Rockstaru, kteří uvedli, že některé zmínky o Social Clubu byly z webu odstraněny​​​​.

Navzdory změně názvu se zdá, že samotná funkčnost Social Clubu zůstala nezměněna, což znamená, že hráči Grand Theft Auto a Red Dead Online, kteří platformu pravidelně využívají, by neměli zaznamenat žádný dopad na svůj herní zážitek.
Někteří fanoušci spekulují, jaké potenciální vylepšení by tato změna mohla přinést, zejména s ohledem na to, že by mohla být začleněna do Grand Theft Auto 6 a jeho potenciálního online režimu​​​​.

Obrázek: printables.com

Zdroj: Gamers Generation 

​