Rising Lords opustí early access v lednu

Rising Lords opustí early access v lednu

26 prosince, 2023 0 Od

Po téměř čtyřletém pobytu v Early Access se hra Rising Lords, stylizovaná středověká tahová strategie od vývojářů Argonwood, chystá na oficiální vydání 18. ledna.

Rising Lords opouští předběžný přístup

Rising Lords, tahová strategická hra se silným příběhovým obsahem a prvkami karetních a deskových her, bude oficiálně vydána 18. ledna 2024. Hra, která byla v Early Access na Steamu téměř čtyři roky, nabídne hráčům vylepšené grafické zpracování, uživatelské rozhraní, nové události, mapy, budovy, zvláštní postavy, frakce, karty dovedností, systém morálky, diplomacii a mnoho dalšího.

Jako Pán nebo Paní vedete své provincie k úspěchu, balancujete mezi produkcí, sběrem surovin, stavitelstvím, diplomacií, daněmi a příděly. Stavíte mocná opevněná města, vedete obrovské armády a používáte širokou škálu jedinečných postav k triumfu nad nepřáteli. Řízení rostoucího počtu území a lidí spočívá v dobývání sousedních teritorií a účasti v taktických bojích na mřížce, s využitím protivníků, karet dovedností a terénu ve svůj prospěch.

Příběhová kampaň se skládá z prologu a šesti kapitol, nechybí ani režim výzev, kde se na každém kroku objevují vlny nepřátel, a scénářový režim, kde si můžete vybrat mapu a bojovat proti až třem pánům nebo svým přátelům. Rising Lords bude k dispozici na PC, Xboxu a Nintendo Switch v den, kdy hra opustí Early Access.

Obrázek: argonwood.com

Zdroj: Gamers Generation 

​