Respawn kutí rovnou několik her ze světa Star Wars

Respawn kutí rovnou několik her ze světa Star Wars

30 ledna, 2022 0 Od

Brzy se můžeme těšit na návrat Star Wars Jedi: Fallen Order, ale také dalších dvou herních titulů ze stejného univerza.

Vývojářské studio Respawn, které stálo mimo jiné také za populárními tituly jako Titanfall, Apex Legends, nebo Star Wars Jedi: Fallen Order oznámilo, že pracuje na rovnou třech titulech ze světa Star Wars. Jedním z nich by mělo být i pokračování úspěšné akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order, která fanoušky Hvězdných válek potěšila v roce 2019, když po dlouhé době přinesla akční hratelnost se světelnými meči a hordami nepřátel ke skolení. Není tak žádným překvapením, že se pracuje na dalším dílu, který ale zatím neoznámil žádné specifikace co se týče zasazení, postav a dalších detailů.

Kromě pokračování Fallen Orderu se od Respawnu dočkáme také střílečky z pohledu první osoby. Podobného typu Star Wars hry jsme se naposledy dočkali, když vyšel Battlefront 2. Třetím titulem, který je momentálně pod Respawnem ve vývoji je potom strategická hra, na níž vývojářům pomáhají také tvůrci XCOMu ze studia Firaxis Games. “Zde v Respawnu jsme obrovskými fanoušky Star Wars a jsme nadšení, že i nadále můžeme spolupracovat s Lucasfilm Games na několika nových hrách, které jsme si již roky přáli udělat,” prozradil zakladatel Respawnu Vince Zampella ve svém prohlášení.

Nyní už jenom zbývá počkat na to, jak se celá záležitost dále vyvine a kdy se her dočkáme. Podle asi měsíc starých spekulací bychom se pokračování Fallen Orderu měli formou oznámení dočkat v létě a samotná hra by měla vyjít koncem roku. Pokud tomu tak bude, májí se fanoušci akčních adventur letos na co těšit.

Obrázek: forbes.com

Zdroj: Gamers Generation