Remedy poskytuje aktualizace k nadcházejícím hrám včetně Control 2 a Max Payne Remake

Remedy poskytuje aktualizace k nadcházejícím hrám včetně Control 2 a Max Payne Remake

7 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Ve své čtvrtletní obchodní zprávě Remedy Entertainment sdílí novinky o vývoji svých očekávaných titulů, včetně Control 2, remake Max Payne 1&2, a multiplayerového spin-offu Control s kódovým názvem Condor.

Remedy odhaluje novinky pro nadcházející období

V nejnovější čtvrtletní zprávě Remedy Entertainment jsou zveřejněny podrobnosti o vývoji jejich připravovaných her. Tým pracující na Control 2 dokončuje fázi konceptu, kde jsou testovány herní svět, mechaniky a vizuální cíle. Očekává se, že projekt přejde do fáze produkce ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Control 2 byl poprvé oznámen v roce 2022.

Co se týče remaku Max Payne 1&2, který má sloučit obě hry do jednoho titulu, projekt zůstává ve fázi připravenosti na produkci, jak bylo oznámeno v říjnu minulého roku. Plné produkční fáze by měla začít ve druhém čtvrtletí roku 2024.

Codename Condor, multiplayerový spin-off hry Control, již vstoupil do plné produkce. Remedy popisuje jeho základní herní smyčku jako „poutavou“ a tvrdí, že „hra přináší jedinečný úhel pohledu Remedy na žánr.“ Další multiplayerový titul studia, Codename Kestral, který je popsán jako „prémiová hra se silným kooperativním multiplayerovým prvkem“, zůstává ve fázi konceptu.

Remedy také informuje, že Alan Wake 2 dosáhl prodeje 1,3 milionu kopií k začátku února, čímž významně pokryl náklady na vývoj a marketing.

Obrázek: remedygames.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​