Remedy odhalilo nové obrázky z Alan Wake 2 + Alan Wake Remastered vyjde na Switch

Remedy odhalilo nové obrázky z Alan Wake 2 + Alan Wake Remastered vyjde na Switch

13 května, 2022 0 Od

Alan Wake slaví 12. výročí a při této příležitosti finské studio Remedy odhalilo, že Alan Wake Remastered vyjde také na konzoli Nintendo Switch. Herní studio také odhalilo nové obrázky chystaného druhého dílu.

Alan Wake slaví 12. výročí

Remedy Entertainment k 12. výročí vydání Alana Wakea zveřejnilo video, ve kterém nechybí kreativní ředitel Sam Lake a Ilkka Villi, model postavy Alana Wakea. Na začátku videa Sam Lake oznamuje, že Alan Wake Remastered vyjde na konzole Nintendo Switch.

Kromě zprávy o původní hře mířící na Switch se ve videu věnují také chystanému druhému dílu, který by podle všech informací měl dorazit již příští rok. Ve videu jsme se bohužel nedočkali nových záběrů, Sam Lake však ve videu uvádí:

“Vytvořit pořádné, vyleštěné demo nebo upoutávku vyžaduje mnoho úsilí a je to několik měsíců práce, která může ubrat na vývoji… Chceme se ujistit, že vytváříme nejlepší a první survival horor pro Remedy.”

Kreativní ředitel Remedy ve videu také zmínil chystaný seriál, který byl prvně oznámen v roce 2018. Aktuálně se na seriálu stále pracuje a bude to “ještě dlouhá cesta, aby se série stala realitou”. Ani na oficiálních stránkách nejsou dostupné žádné další informace.

Na Anniversary Update video se můžete podívat níže.

Obrázek: as.com // remedy.com

Zdroj: Gamers Generation