Remake Until Dawn oznámen na State of Play

Remake Until Dawn oznámen na State of Play

5 února, 2024 0 Od

Fanoušci hororové hry Until Dawn mají důvod k radosti. Sony oznámila remake této populární hry, který přinese vylepšené vizuální efekty a zvukovou stopu, a to vše v novém provedení pro PlayStation 5 a PC.

Until Dawn remake

Remake hororové hry Until Dawn, která byla původně vydána v roce 2015, byl oznámen na včerejším State of Play pro konzoli PlayStation 5 a PC. Hra je známá svým interaktivním příběhem a výraznými hororovými prvky. Nově oznámená verze hry, vyvíjená studiem Ballistic Moon, nabídne vylepšenou grafiku, zvuk a celkově vylepšený herní zážitek, vše postavené na Unreal Engine 5.

Remake slibuje nový režim, lepší vizuály, audio a další vylepšení, která mají poskytnout hráčům ještě intenzivnější zážitek. Herní postavy, prostředí a vizuální efekty byly vylepšeny. Navíc hra obsahuje novou hudební skladbu od legendárního hororového skladatele Marka Korvena.

Until Dawn je hlavně známá svým rozvětveným příběhem, který umožňuje mnoho různých příběhových možností a konců (butterfly effect). Ve hře se nachází také slavné hollywoodské hvězdy, jako jsou Rami MalekHayden Panettiere a Peter Stormare.

Remake nabídne hráčům také zcela nové sběratelské předměty, nové prostředí k prozkoumání a přepracované sekvence, které mají prohloubit herní zážitek. Vývojáři kromě nového traileru, na který se můžete podívat níže, také odhalili, že remake dorazí již v letošním roce.

Obrázek: playstation.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​