Remake původního Gothicu se dočká pravděpodobně co-op

Remake původního Gothicu se dočká pravděpodobně co-op

16 května, 2022 0 Od

Kdo by neznal legendární Gothic. Fanoušci série mohou jásat, jelikož chystaný remake se pravděpodobně dočká režimu kooperace (co-op).

Gothic Remake přichází v multiplayeru?

Gothic Remake, který jste mohli v minulosti okusit v rámci krátkého gameplay teaseru, se stále nachází ve fázi vývoje. Senior programmer studia Alkimia Interactive na svém profilu LinkedIn o chystaném multiplayeru pro remake hovořil zcela otevřeně.

Ve svém sdělení senior programmer například uvádí, že jako programátor multiplayeru pro hru připravil základ pro kooperaci. Ve zprávě například uvádí:

“Remake je RPG s otevřeným světem, kde můžete hrát sami nebo se 4 přáteli v kooperaci.”

Ve svém příspěvku dále uvádí:

” Pracuji také na dalších herních prvcích  jako je souboj zblízka, magie a zbraně na dálku a všechny tyto prvky fungují v multiplayeru a může je využívat AI.”

Tímto sdělením je nejvíce pravděpodobné, že se hra dočká v základu kooperace. Nový Gothic Remake by tak měl nabídnout vše, na co jsme byli zvyklí z minulých titulů. Jen v hezčím audiovizuálním kabátu. Hra by měla vyjít na PC a nejnovější konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5. Datum vydání hry dosud nebyl oznámen. Těšíte se?

Obrázek: www.gothic-game.com

Zdroj: Gamers Generation