Quantic Dream možná pracuje na hře ze světa Star Wars

Quantic Dream možná pracuje na hře ze světa Star Wars

22 září, 2021 0 Od

Autoři jedněch z nejlepších příběhových adventur podle posledních zpráv pracují na novém projektu, který by se měl vrhnout do světa Star Wars.

Vývojáři stojící za příběhovými hity jako jsou Heavy Rain, Beyond: Two Souls nebo Detroit: Become Human se nyní dost možná vydají do vzdálené galaxie. Do galaxie, ve které se odehrává příběh jedné z nejpopulárnějších sci-fi/fantasy sérií historie. Studio Quantic Dream totiž podle francouzského youtubera Gautoz podepsalo smlouvu s Disney. Informaci později podpořil také leaker Tom Henderson, který navíc tvrdí, že na hře se již pracuje rok a půl. Tedy v podstatě od doby, co vývojáři skončili svoji spolupráci se Sony.

Podle spekulací, které následně přinesl server Kotaku by však nemělo jít o podobné hry jako v případě výše jmenovaných herních lahůdek. Ty totiž výrazně stavěly na quick time eventech, které byly kromě vašich rozhodnutí klíčovými prvky v ohledu k vývoji vašeho příběhu. Tentokrát se však často kritizovanému prvku bude hra údajně vyhýbat. Dotažení nových herních mechanik by měli pomoci také nově přijatí vývojáři, kteří mají obohatit tým Quantic Dream. Engine na kterém však Quantic Dream pracují prý není tak dobře stavěný na akčnější hry a prozkoumávání světa, takže zůstává otázkou, jak se podaří studiu s tímto problémem vypořádat.

Martin Havel

Obrázek: wallpaperaccess.com

Zdroj: Gamers Generation