PS Plus v listopadu zavítá do světa zombíků, vyvražďování i vybíjené

PS Plus v listopadu zavítá do světa zombíků, vyvražďování i vybíjené

28 října, 2021 0 Od

Nabídka PS Plus v dalším měsíci bude velmi solidní. Na své si přijdou milovníci vybíjené, kreativního zabíjení i zombie apokalyps.

I v listopadu se majitelé předplatného PS Plus dočkají několika zajímavých her, mezi kterými nebude chybět ani čerstvá novinka First Class Trouble. Ta vás zavede do velkého sídla spolu s dalšími hráči a budete se snažit plnit úkoly, nebo prostě a jednoduše v tom ostatním naopak zabránit. Hra je v principu velmi podobná Among Us a pokud tak máte v lásce podobné sociálně deduktivní kousky, neměli byste tuto hru zdarma rozhodně minout.

Toužíte-li po větší náloži akce, potěší vás například Knockout City, v němž se budete moci vydat do vybíjenkářských soubojů ve víru futuristických měst. Čeká vás několik režimů, speciální schopnosti i možnost hrát v kooperaci se svými přáteli a tato vybíjená tedy rozhodně alespoň na pár hodin dokáže zabavit. A jestli ani to není váš šálek čaje, můžete se vydat do post-apo světa The Walking Dead Sains and Sinners se zástupy zombíků, kteří se budou snažit si z vás ukousnout. Zkrátka ovšem nepřijdou ani hráči, jejichž mantrou jsou fantasy a souboje na blízko s hromadou nepřátel, kteří se mohou těšit na Kingdoms of Amalur: ReReckoning.

Pokud jste ještě nesáhli po říjnové nabídce, můžete tak učinit do 2.listopadu, kdy nová nabídka nahradí hry Hell Let Loose, Mortal Kombat X, PGA Tour 2K21.

Martin Havel

Obrázek: steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation