PS Plus v květnu zdarma nabídne destruktivní závody i Battlefield

PS Plus v květnu zdarma nabídne destruktivní závody i Battlefield

3 května, 2021 0 Od Martin Havel

Sony odhalilo květnovou nadílku her zdarma pro předplatitele služby PS Plus. Ani tentokrát rozhodně výběr není zklamáním.

Předplatitelé služby PS Plus ani v květnu nepřijdou zkrátka. Sony jim servíruje opět rovnou tři zajímavé herní kousky do jejich sbírky a tentokrát potěší především milovníky destrukce a stříleček. Opomenutí ale nezůstanou ani vlci samotáři, kteří by si přáli zkusit někdy uvíznout na pustém ostrově. Hrou, která tentokrát dorazí zdarma v PS5 verzi je Wreckfest. Závodní titul, který světlo světa spatřil před necelými dvěma roky, nabízí pořádně destrukcí okořeněnou jízdu po okruzích, kde si nikdy nemůžete být jistí, že protnete cílovou čáru v jednom kuse.

Pokud máte radši klasické střílečky z válečného prostředí, radost vám jistě udělá Battlefield V pro PS4. V příběhové kampani se můžete těšit na zasazení do vřavy bojů druhé světové války. Ačkoliv se hra setkala při svém představení s vlnou kritiky kvůli historickým nepřesnostem či hrdince s protézou místo ruky, nakonec Battlefield V rozhodně neudělal ostudu a v recenzích sbíral velmi slušná hodnocení. Rozhodně teda stojí za to si ho do knihovny přidat pro dlouhé chvíle.

I v květnu nás čeká také jeden menší titul. Tentokrát je to Stranded Deep. Hra, která vám bude dost povědomá především pokud jste viděli třeba film Trosečník. Klidný let letadlem se ve vteřině změní v boj o přežití na opuštěném ostrově, kde na vás čeká hromada nebezpečí a každodenní dřina ve snaze zajistit si základní životní potřeby.

Nové hry pro předplatitele PS Plus budou dostupné od úterý 4.května. Do té doby můžete stále stahovat současnou nabídku, v níž najdete Oddworld Soulstorm (PS5), Days Gone a Zombie Army 4.

Martin Havel