První pohled na Call of Duty: Black Ops 6 odhaluje narativ plný konspirací 90. let

První pohled na Call of Duty: Black Ops 6 odhaluje narativ plný konspirací 90. let

12 června, 2024 0 Od
[[{“value”:”

V rámci Xbox Games Showcase byl představen nový herní trailer pro Call of Duty: Black Ops 6, který nám nabízí první pohled na příběhovou linii plnou záhadných konspirací z 90. let ve Spojených státech.

Call of Duty: Black Ops 6 se stále

Vývojářské studio Treyarch společně s vydavatelem Activision představili první pohled na příběhovou linku hry Call of Duty: Black Ops 6 prostřednictvím nového herního traileru. Trailer byl odhalen během prezentace Xbox Games Showcase a představil několik klíčových momentů ze hry, které zahrnovaly typické konspirační teorie devadesátých let odehrávající se na území Spojených států.

Trailer také nabídl rychlé záběry z gameplaye. Po uvedení traileru se Phil Spencer, CEO Microsoft Gaming, vyjádřil, že Black Ops 6 bude dostupný  na Xboxu a PC Game Pass hned první den po vydání později v tomto roce, přesný datum vydání však nebyl specifikován. Hra bude k dispozici také na PlayStationu.

Spencer zdůraznil, ž trailer Black Ops 6 je prvním představením hry Call of Duty v rámci Xbox Showcase po deseti letech a oznámil, že všechny platformy budou mít přístup ke hře, betám, sezónním rozšířením a aktualizacím současně.

Obrázek: callofduty.com

 

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​