Prosincové herní menu

Prosincové herní menu

5 prosince, 2021 0 Od

Prosinec opět trošku uklidňuje situaci na herním trhu a ve Vánočním období tak budeme vybírat spíše z her, které jsme dostali na podzim. Pojďme se mrknout, co nás čeká.

Cricket 22: The Official Game of The Ashes | PC, PS5, XSX, PS4, XBO | 2. Prosince

Fanoušci kriketu se dočkají nové oficiální hry se svým oblíbeným sportem. Cricket 22: The Official Game of The Ashes slibuje navázání na sérii po třech letech a kromě již zmíněných platforem zamíří později také na Nintendo Switch. Těšit se můžete na mužské i ženské týmy, karibskou Premier League i další nové licence. Půjde o první díl, který se objeví také na nové generaci konzolí.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice [PC] – December 6

Rozšíření velmi úspěšné stealth strategie od vývojářů z Mimimi studia jsou lákavé především pro hráče, kteří si hoví v pečlivém plánování každého kroku a strategickém vyčkávání. Jde o starší hru z dílny tvůrců Desperados 3, takže pokud jste se s žánrem seznámili třeba právě až s tímto kouskem, Shadow Tactics vám můžeme vřele doporučit a rovnou můžete vyzkoušet i nové DLC.

Halo Infinite | PC, XSX, XBO | 8. prosince

Konečně je to tady. Po dlouhých letech se dočkáme pokračování nesmírně populární série Halo, ve které si budete moci opět navléknout oblek Master Chiefa a vydat se do boje. Hra slibuje doposud největší kampaň v historii série a také vychytaný multiplayer, který si bylo možné si zahrát už v listopadu. Třešničkou na dortu je potom fakt, že Halo Infinite bude zdarma v rámci Game Passu.

Among Us | PS5, XSX, PS4, XBO | 14. prosince

Oblíbená sociálně deduktivní hra Among Us konečně zamíří také na konzole. Vydejte se na vesmírnou loď s posádkou naplněnou přáteli, v níž se ovšem ukrývá také zrádce a sabotér. Buď ho odhalíte, nebo se stanete obětí jeho zabijáckého instinktu a sabotáží, či vás s trochou smůly vystřelí vaši vlastní parťáci do vesmíru s podezřením, že právě vy jste oním sabotérem.

Five Nights at Freddy’s Security Breach | PC, PS5, PS4 | 16. prosince

Hororovka Five Nights at Freddy´s se po delší době vrací s novým dílem Security Breach. Jde v pořadí o osmou hru hlavní série, která se odehrává po událostech Five Nights at Freddy´s: Help Wanted. Tentokrát nezavítáme do Pizzerie, ale rovnou do velkého obchodního domu, ve kterém se budete snaží přežít noční děsy a hrůzy až do rána, abyste unikli a zachránili si kůži.

Martin Havel

Obrázek: wccftech.com

Zdroj: Gamers Generation