Připravovaná zombie hra Dead Island 2 dostává odklad

Připravovaná zombie hra Dead Island 2 dostává odklad

19 listopadu, 2022 0 Od

Vývojáři ze anglické společnosti Dambuster Studios, kteří hru vytváří se omlouvají a žádají o 3 měsíce navíc, ale slibují, že 6. prosince vyjde nový trailer a část gameplaye ve speciálním Dead Island 2 Showcase.

Dead Island 2 se odkládá

Během letošního Gamesconu byla opět zmíněna hra Dead Island 2, která je ve vývoji už skoro 10 dlouhých let. Za tuto dobu navštívila a zároveň opustila mnoho vývojářů z různých studií, nakonec ovšem zastavila a skončila u vývojářů ze studia Dambuster Studios.

Vše vypadalo tak, že hra vyjde ve stanovený datum vydání, ovšem pouze do doby než tvůrci prostřednictvím krátké zprávy na Twitteru oznámilo odklad. Hra tedy nevyjde 3. února příštího roku, ale až 28. dubna 2023, což je odklad o necelé tři měsíce, na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Vyjádření autorů si můžete přečíst níže.

„Chápeme tu ironii odkládání Dead Island 2 a jsme stejně zklamáni jako jste bezpochyby vy. Odklad činí pouhých 12 týdnů a vývoj je teď v cílové rovince. Vezmeme si čas, který potřebujeme, abychom vydali hru, na kterou jsme hrdí. Pro ty z vás, kteří čekají už roky, děkujeme, že jste s námi,“

Obrázek: deadisland.com

Autor: Matouš Paska

Zdroj: Gamers Generation