Přichází patch číslo 9 do Baldur’s Gate 3 + informace o vydání

Přichází patch číslo 9 do Baldur’s Gate 3 + informace o vydání

19 listopadu, 2022 0 Od

Baldur’s Gate 3 se dlouhé roky trápí v předběžném přístupu, ale brzy by se hra mohla dočkat finálního data vydání. Kdy se tak stane?

Baldur’s Gate 3 brzy dostane datum vydání

Baldur’s Gate je dnes znám jako série legendárních tahových RPG, který uchvátili hráče svým příběhem a hratelností. Série staví na základech stolního RPG Dračí doupě (Dungeons and Dragons) a využívá i svět této hry. První dva díly této série má na svědomí studio Bioware v jeho největší slávě. A jak to je se 3. dílem? To si vzalo na starosti zkušené studio Larian, které stojí za velmi povedenou sérií Divinity.

Jak to zatím vypadá s třetím dílem?

Právě třetí díl se od října roku 2020 stále trápí v předběžném přístupu, kde je k dispozici pouze 1. akt. Sice vývojáři postupně přidávají různé updaty, které rozšiřují hratelnost a optimalizaci, ale nejsou až moc časté. Poslední update vyšel před více než čtyřmi měsíci, kdy do hry dorazila nová hrdinská třída: Bard. Od té doby bylo ticho, tedy až do dnes.

Co se chystá?

Před nedávnem studio Larian oznámilo, že do hry přijde již 9. patch, který by měl přidat další obsah. A co má zmíněných patch přidat? To se dozvíme na streamu studia s názvem „Panel From Hell“. Mimo jiné bychom se také měli dozvědět, kdy by měla hra příští rok dostal finální datum vydání. Po dlouhé době konečně skvělá zpráva. Nechme se překvapit.

Obrázek: baldursgate3.game

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation