Přenosný Full HD monitor Philips

Přenosný Full HD monitor Philips

31 července, 2023 0 Od

Lehký 15,6″ monitor Philips 16B1P3302 je bohatý na funkce, ale přitom snadno přenosný, aby poskytl lepší zábavu a vyšší produktivitu. Monitor má elegantní tenké provedení a je ověnčen cenami za design.

Philips 16B1P3302 má všechny funkce potřebné pro vysokou produktivitu v různých pracovních kontextech, od štíhlých kancelářských stolních počítačů přes práci na dálku až po hraní her a řešení mobilní práce všeho druhu.

Monitor má vylepšený 16:9 Full HD displej s funkcí SmartImage a poskytuje silný vizuální zážitek s živými barvami, ostrými detaily a bohatým kontrastem. Technologie IPS poskytuje velkorysé pozorovací úhly 178°/178°, takže si uživatelé mohou užívat displej téměř z jakéhokoli úhlu. Antireflexní úprava brání odleskům. Jeho rychlá 4ms odezva je důležitá při hraní her.

Flexibilita je u Philips 16B1P3302 skutečně zaručena díky řadě funkcí navržených pro usnadnění práce a hraní na cestách. Obnovovací frekvence monitoru je 60 Hz.

Tenký oboustranný síťový USB kabel k monitoru je měkký a ohebný, aby se vešel do každé tašky, zatímco konektory typu C a typu A umožňují uživatelům vychutnat si video ve vysokém rozlišení ze svého smartphonu nebo notebooku, využít vyšší produktivity práce na dvou obrazovkách, dobíjet monitor, přenášet data vysokou rychlostí a užívat si rychlého a snadného sdílení a prezentací.

Kromě těchto flexibilních a vysoce výkonných funkcí jsou u monitoru klíčové komfort a pohoda, čemuž napomáhá víceúhlový souvislý naklápěcí stojan, který lze ohýbat od 0 do 90°, a také k očím šetrné technologie LowBlue Mode a Flicker-free. Monitor váží jeden kilogram.

Philips 16B1P3302 se prodává za cenu kolem 5 500 korun.

Zdroj: Gamers Generation 

​