Předplatitelé PS Plus si zdarma užijí Star Wars i Virtua Fightera

Předplatitelé PS Plus si zdarma užijí Star Wars i Virtua Fightera

27 května, 2021 0 Od Martin Havel

Sony předplatitelům PS Plus v červnu nadělí zdarma létání ve Star Wars stíhačkách, návrat Virtua Fightera a špionskou kooperaci.

Hráči s předplatným PS Plus se v posledních měsících mohli těšit z velmi štědré nabídky her zdarma, kterou nyní Sony obohatí červnovou nadílkou v podobě leteckého Star Wars: Squadrons, bojovky Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown a kooperační špionáže Operation: Tango. Operation: Tango však bude dostupná pouze pro hráče na PS5.

Ve Star Wars: Squadrons se budete moci vydat do světa leteckých bitev Star Wars v nichž usednete do kokpitů letounů rebelů i impéria. Těšit se můžete na příběhovou kampaň i několik multiplayerových režimů. Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown je přepracovanou verzí bojovkové klasiky Virtua Fighter 5 pro novější konzole. Operation: Tango vás potom zavede do špionského prostředí, kde si v kooperaci jako hacker nebo agent budete muset poradit se špionážními úkoly. Hry budou dostupné ke stažení hned 1. června. Do té doby máte stále čas stahovat květnovou nabídku, která zahrnuje Wreckfest, Stranded Deep a Battlefield V.

Martin Havel

Obrázek: terael76.de