Předběžná registrace pro Apex Legends Mobile spuštěna pro Android

Předběžná registrace pro Apex Legends Mobile spuštěna pro Android

21 března, 2022 0 Od

Respawn spustil předběžnou registraci na Androidu pro Apex Legends Mobile, nadcházející mobilní verzi hitu Battle Royale. Pokud se předběžně zaregistrujete, Respawn říká, že budete „mezi prvními“, kteří si hru zahrají, až bude spuštěna ve vašem regionu, a navíc získáte exkluzivní herní položky.

Respawn minulý měsíc spustilo Apex Legends Mobile v 10 zemích, a i když není jasné, kdy bude k dispozici v USA nebo v širším měřítku, studio v tiskové zprávě uvedlo, že hra má být spuštěna letos. Pokud se však nacházíte na Tchaj-wanu, Hongkongu a Macau, není jasné, zda se můžete předběžně zaregistrovat. Na webu Apex Legends Mobile Respawn říká, že „Tchaj-wan, Hong Kong a Macao budou zahrnuty do globální předběžné registrace“, ale tiskový e-mail říká, že předběžná registrace je k dispozici globálně kromě „Číny, Hongkongu, Tchaj-wanu, Macaa, Ruska a Běloruska”.

Teď to vypadá, že předběžná registrace je k dispozici pouze pro Android, ale na webu Apex Legends Mobile Respawn říká, že hra bude „již brzy“ pro iOS.

Studio také zveřejnilo nový trailer ke hře, který by vám měl poskytnout představu o tom, jak bude Apex Legends Mobile vypadat na vašem mobilním telefonu, stejně jako jeho dotykové ovládání. Až však hra vyjde, bude čelit silné konkurenci, další mobilní střílečky jako Call of Duty: Mobile, PUBG: Mobile, Garena Free Fire jsou již neuvěřitelně populární a připravují se mobilní verze Valorant a Call of Duty: Warzone.

Zdroj: theverge.com

Obrázek: YouTube

Zdroj: Gamers Generation