Pondělí Jednohubky

Pondělí Jednohubky

15 února, 2021 0 Od Jan Soukup
  • Proběhl beta test taktické střílečky Nine to Five. Multiplayerové zápasy tříčlenných týmu na tři kola, ve kterých tým musí spolupracovat a splnit jednotlivé úkoly. Koncept může připomínat např. Rainbow six Siege.

Nine To Five

  • Oddworld: Soulstorm se připomněl novou ukázkou na Epic Games Spring Showcase. Důvěrně známá logická plošinovka jejichž kořeny sahají až do roku 1998. Vývojáři sází na kombinaci 2D a 3D perspektivy. Hra by měla vyjít někdy na jaře tohoto roku.

Oddworld Soulstorm

  • Na Kickstarter míří nová desková hra ze světa Zaklínače. Deskovka je určena pro 2-5 hráčů, kteří se nevyhnou soubojům, úkolům ale také důležitým rozhodnutím. K hraní také využijete balíček karet, který si hráč sám sestaví. Hra by měla vyjít v dubnu roku 2022.

Zaklínač

  • Seriál The Last of US má vybrané své hlavní protagonisty, oba herci si zahráli i v seriálu Hra o trůny. Joela si zahraje Pedro Pascal a Ellie si naopak zahraje Bella Ramsey, její obsazení však hráči nepřijali příliš dobře. Na vše bude dohlížet hlavní designér hry Neil Druckmann v podobě výkonného producenta.

The Last of US

  • Unreal Engine se pochlubil fotorealistickými možnostmi tvorby. Nástroj se jmenuje MetaHuman a díky cloudu by v něm mělo být možné vytvořit obličejovou animaci vytvořit během několika minut.

MetaHuman

  • Tento týden si můžete vyzvednout Rage 2. Epic Games store opět naděluje, nyní v podobě frenetické akce od vývojářů z Avalanche. Příběh většinu z vás asi na zadek neprosadí, ale gunplay? To už je jiné kafe!

Rage 2