Pokračování Jedi: Fallen Order přijde jen na novou generaci

Pokračování Jedi: Fallen Order přijde jen na novou generaci

4 května, 2022 0 Od

Nejnovější pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order už si zahrají jenom majitelé nové generace konzolí a PC hráči.

Star Wars Jedi: Fallen Order má dostat pokračování a nyní se o něm dozvídáme další detaily. O této informaci se rozpovídal známý herní novinář Jeff Grubb. “Star Wars Jedi 2 bude jenom na nové generaci – PS5, Xbox Series X/S a PC,” prozradil Grubb. “Jedním z důvodů proč, to mohou vývojáři udělat je, že hra nebude venku ještě do příštího roku. Teď se tato informace jenom potvrdila,” vysvětluje dále.

Podle Grubba má tento fakt také světlé stránky a ty jsou poměrně zjevné. Vývojáři se nebudou muset starat o to, aby hra běžela plynule i na starých strojích, což jim výrazně rozvazuje ruce. “Je výrazně snazší se oprostit od PS4 a Xboxu One, když víte, že v době, kdy hra vyjde bude již PS5 a Xbox Series X/S bezproblémově dostupné. Zároveň můžete využít výhod věcí, které působí mnohem nověji,” pokračoval Grubb.

Kromě nové hry Star Wars Jedi se v Respawn Entertainment pracuje ještě na dalších dvou titulech. Strategické hře a střílečce z první osoby. Jestli ale půjde o hry ze světa Star Wars nebo zcela odlišné tituly se zatím ovšem neví.

Obrázek: usgamer.net

Zdroj: Gamers Generation