PlayStation představuje nový trailer k Marvel’s Spider-Man 2

PlayStation představuje nový trailer k Marvel’s Spider-Man 2

11 října, 2023 0 Od

PlayStation a vývojářské studio Insomniac Games zvyšují očekávání fanoušků ohledně nadcházejícího pokračování Marvel’s Spider-Man 2. Nedávno byl vydán nový prodloužený televizní spot, který nám poskytuje nový pohled na nejnovější dobrodružství pavoučího muže.

Marvel’s Spider-Man 2 na nových záběrech

Marvel’s Spider-Man 2 se rychle blíží. Pokračování jedné z nejpopulárnějších videoherních sérií bude výhradně na PlayStation 5 a oficiální datum vydání je stanoveno na 20. října letošního roku.

Nedávno zveřejněný CGI trailer nám přináší dechberoucí záběry a detaily. Máme tu možnost sledovat Petera Parkera a Milese Moralese, jak se společně vypořádávají s nástrahami svého hrdinského i každodenního života. Co však skutečně přitahuje pozornost, je jejich souboj s jedním z nejikoničtějších padouchů – Venomem. Z tohoto traileru je patrné, že Venom bude jedním z hlavních antagonistů hry, a zdá se, že bude skutečnou hrozbou pro oba pavoučí hrdiny.

Marvel’s Spider-Man 2 následuje kroky svého úspěšného předchůdce a zdá se, že bude ještě lepší. A nejlepší na tom všem je, že na tuto nádherně vypadající hru nemusíme čekat dlouho, protože 20. října dorazí přímo na konzole PlayStation 5.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​