PlayStation 5 hráči budou mít nejlepší verzi Baldur’s Gate 3 od prvního dne

PlayStation 5 hráči budou mít nejlepší verzi Baldur’s Gate 3 od prvního dne

14 srpna, 2023 0 Od

Hráči na PlayStation 5 se mohou těšit na nejlepší verzi Baldur’s Gate 3 hned od prvního dne vydání.

PlayStation 5 verze Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate 3 od Larian Studios na konzole PlayStation 5 se rychle blíží a byly odhaleny nové detaily o několika funkcích zahrnutých v nadcházejícím konzolovém vydání. Hra od svého vydání obdržela několik aktualizací a oprav. Někteří fanoušci však vyjádřili své obavy, zda se tyto vylepšení uplatní i v nadcházející verzi pro PlayStation 5. Michael Douse, ředitel vydavatelství Larian Studios, ve čtvrtek tweetoval, že všechna vylepšení a opravy hry se odrazí v modelu PlayStation 5 a dále.

To znamená, že nadcházející konzolová verze Baldur’s Gate 3 bude obsahovat všechna aktuální vylepšení a opravy. Výraz „a dále“ pravděpodobně naznačuje, že tato vylepšení budou přidána také do verze pro Xbox Series X/S, kdykoli bude vydána. Mezi významnými vylepšeními je nově znovu aktivované uložení her v Larian Cloud, což je důležité pro funkci ukládání her napříč platformami v přípravě na vydání pro PS5.

Další důležitá vylepšení zahrnují opravu problému, kdy uložené soubory her byly příliš velké a způsobovaly dlouhé načítání a synchronizaci, opravu „chybějícího prádla“ u mužských trpaslíků, opravy dialogů, chyb v uživatelském rozhraní a mnoho dalšího. Baldur’s Gate 3 bude vydáno 6. září pro PlayStation 5.

Obrázek: baldursgate3.game

Zdroj: Gamers Generation 

​