Phil Spencer pravděpodobně již hraje Starfield

Phil Spencer pravděpodobně již hraje Starfield

19 července, 2023 0 Od

Phil Spencer, šéf Xboxu, se pravděpodobně již ponořil do nekonečných hlubin vesmírného RPG Starfield, a to i před jeho oficiálním vydáním.

Phil Spencer hraje Starfield před datem vydání

Phil Spencer, velitel flotily Xboxu, se pravděpodobně již vydal na svou kosmickou misi ve hře Starfield, která má oficiálně startovat až 6. září. Tato informace byla odhalena díky aplikaci Xbox, která má sekci nazvanou „oblíbené u přátel“. Zde se zobrazují hry, které vaši přátelé právě objevují. Na základě obrázku sdíleného na Redditu se zdá, že Phil Spencer má předčasný přístup ke hře Starfield.

Spencer a Todd Howard, dva vesmírní pionýři, kteří společně propagovali nadcházející RPG od Bethesdy od doby, kdy Microsoft převzal kormidlo mateřské společnosti ZeniMax v roce 2021, jsou blízcí spolupracovníci. Po několika odkladech je hra Starfield konečně připravena na vydání na podzim. Tato „neodpovědně velká hra“, jak ji poeticky nazval Pete Hines během svého svědectví před FTC minulý měsíc, nabízí vesmírné boje, rozsáhlé přizpůsobení lodí, 1 000 světů a více než 250 000 řádků dialogů.

Podle příspěvku na Redditu se zdá, že Spencer hrál Starfield 14. července, v den, kdy byla zveřejněna zpráva, že FTC nepozastavila nákup Activisionu Microsoftem za 69 milionů dolarů.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation 

​