PETA žádá režim ochrany zvířat do God of War: Ragnarök

PETA žádá režim ochrany zvířat do God of War: Ragnarök

22 listopadu, 2022 0 Od

Nezisková organizace nesoucí název PETA žádá přidání vlastního režimu do God of War: Ragnarök. Organizaci vadí, že zvířata ve hře trpí pod sekerou hlavního představitele Kratose.

PETA žádá vlastní režim v God of War: Ragnarök

PETA je největší nezisková organizace, která se jako jedna z mála snaží dlouhodobě chránit všechny druhy zvířat, ať už ty v reálném nebo virtuálním světě. Organizaci vadí, že ve hře zvířata trpí pod sekerou Kratose. Z tohoto důvodu si dali za cíl domluvit se s vývojáři ze studia Sony Santa Monica, aby byl do hry přidán režim, v němž bude možné nechat zvířata dále žít.

@FiveTacey BOY, it’s like Grey Wolf Sif all over again. We’re asking @SonySantaMonica to create a “PETA mode”, so #GodofWarRagnarok can be played without violence to animals! 🐺 pic.twitter.com/AQ0x7n8K1s

— PETA (@peta) November 17, 2022

 

Ze všeho nejvíce hlavního zástupce organizace „frustruje” stav obrovského vlka Garma, jenž je jedním z bossů hry God of War: Ragnarök. Jak celou situaci zástupce popisuje si můžete přečíst níže.

„Tento pes byl věky přivázán na řetězu venku v mrazu. Kratos a Atreus ho našli v žalostných podmínkách, jak bez jakéhokoli přístřeší snáší mrazivé řádění Fimbulwinteru. Neměl k dispozici žádné jídlo ani vodu. Všichni psi si zaslouží milující domovy a teplé gauče, i kdyby měli 60 stop. Když je zima tobě, je zima i jim.“

Některým může problém organizace PETA připadat hloupý či dokonce bizardní, ale jiní zase pochopili, na co chce společnost upozornit. Jde jí o osamocené pejsky a ostatní zvířata, která si prožívají opravdickou bolest.

Obrázek: playstation.com

Autor: Matouš Paska

Zdroj: Gamers Generation