OVAGAMES – Epicentrum herního světa pro každého!

OVAGAMES – Epicentrum herního světa pro každého!

11 října, 2023 0 Od

Náš partner OSTRAVA CHAMPIONSHIP nám opět připravil jedinečný veletrh, který by neměl minout žádný fanoušek gamingu a esportu. Ostravský herní veletrh OVAGAMES, datovaný na víkend 28. a 29. října 2023, nabídne návštěvníkům více než 60 herních atrakcí, které si mohou vychutnat ZDARMA. Stačí si zakoupit vstupenku za symbolickou částku a celý den se můžete ponořit do fascinujícího světa her a zábavy.

Na veletrhu se vám představí ty nejlepší týmy, které budou bojovat o titul Mistra Ostravy ve hrách Counter Strike:Global Offensive, Hearthstone, Brawl Stars a Clash Royale. V rámci Esport City Tour (bitva měst), se vám představí nejlepší zástupci měst ve hře League of Legends.

Vstupenky již nyní v předprodeji na ovagames.cz, cena vstupenky právě teď za 99 Kč na celý den!

Herní zóna na OVAGAMES slibuje nejen skvělou herní atmosféru, ale také bohatý program, kde budete moci vyzkoušet ty nejnovější herní hity, atrakce, závodní a letecké simulátory, virtuální realitu a mnoho dalšího. Bude pro vás připraveno přes 50 herních zařízení, na kterých si můžete přijít zahrát ty nejrůznější a nejrozmanitější hry! Pro fanoušky jsou připraveny i doprovodné turnaje o hodnotné ceny!

A navíc! Nebude chybět ani bohatá tombola s úžasnými cenami, která rozhodně zpříjemní váš den.

Zábavu si budete moci také užít na stáncích partnerů jako je Gogen, ASUS, Fadee, FC Baník Ostrava, Relodit, Nugosu, Genesis, HC Vítkovice Ridera, Hraju, RedBull, a mnohé další.

To vše a mnohem více už na konci října! Připravte se tedy na víkend plný zábavy, soutěží a her!

Zdroj: Gamers Generation 

​