Očekávaný film Resident Evil: Death Island se ukazuje na nových záběrech

Očekávaný film Resident Evil: Death Island se ukazuje na nových záběrech

23 června, 2023 0 Od

Filmové verze herní série Resident Evil vyvolaly vlnu kritiky. Nový animovaný film však pravděpodobně vrhne více světla i na herní pokračování série.

Filmové zpracování Resident Evil

V průběhu posledních několika let jsme byli svědky několika herních adaptací série Resident Evil, avšak zaznamenali jsme také řadu nevydařených filmových verzí. Tyto filmy se vyznačovaly nejen nešťastným výběrem obsazení, ale také chybějícím scénářem. V rámci nejnovějších verzí se nám nyní nabízí animovaný film, jehož styl by se dal přirovnat k Vendeta. „Resident Evil: Ostrov Smrti“ bude k dispozici na DVD nebo v digitální podobě od 25. července.

Po dlouhé době se v příběhu znovu objeví Jill Valentine, společně s ikonickými postavami jako Claire Redfield, Chris Redfield, Leon S. Kennedy a Rebecca Champers. Kromě těchto postav jsme se rozhodli nezveřejňovat příliš mnoho detailů, avšak podle náhledu filmu, který si můžete prohlédnout níže, se můžeme konečně těšit na kvalitní filmové zpracování naší milované herní série.

Na základě tohoto traileru můžeme také předpokládat návrat Jill Valentine do herní série. Naposledy jsme ji mohli vidět v RE 5, nezapočítáváme-li remaku trojky, jenž dějově předchází pátému dílu.

Obrázek: residentevil.com

Zdroj: Gamers Generation 

​