Nový update Alan Wake 2 odstraňuje zásadní chyby a vylepšuje zvuk

Nový update Alan Wake 2 odstraňuje zásadní chyby a vylepšuje zvuk

8 listopadu, 2023 0 Od

Poslední patch pro Alan Wake 2 řeší několik kritických problémů, které hráče zastavovaly v průběhu hry, a zlepšuje zvukové efekty pro plynulejší herní zážitek.

Alan Wake 2 patch

Herní studio Remedy Entertainment přichází s další aktualizací pro svůj dlouho očekávaný titul Alan Wake 2, která přináší vítané opravy pro hráče zápolící s technickými problémy. Od vydání hry 27. října byly vydány celkem tři aktualizace, přičemž nejnovější z nich, i když patří mezi menší, se zaměřuje na odstranění specifických chyb, které hráčům komplikovaly postup.

Aktualizace pro PlayStation 5 s označením 1.00.09, pro Xbox Series X/S jako 1.0.0.9 a pro PC jako 1.0.9, přináší řešení pro několik problémů. Na Xbox Series byla implementována dočasná oprava pro chybu, kdy docházelo k přerušovanému výpadku zvuku v prologu hry. Kompletní řešení tohoto problému se očekává v budoucí aktualizaci. Dále byl opraven problém v místnosti 665, kde scéna s Echem nebyla správně zarovnána a odemykala se nesprávně, což bylo již dříve řešeno, ale problém přetrvával. Opraven byl také neobvyklý problém s myší, která blokovala postup ve hře.

S každým novým patchem se hra stává stabilnější a poskytuje hráčům hladší a poutavější zážitek, což je zásadní pro udržení jejich zájmu a spokojenosti.

Obrázek: alanwake.com

Zdroj: Gamers Generation 

​