Nový Assassin’s Creed oficiálně potvrzen

Nový Assassin’s Creed oficiálně potvrzen

2 září, 2022 0 Od

Od roku 2017 se nesmírně populární herní série Assassin’s Creed zaměřila více na otevřený svět. Mnoho lidí se k tomuto rozhodnutí stavělo zpočátku skepticky. Nakonec byl AC Origins velmi oblíbenou hrou, která dokázala přilákat nové fanoušky především díky otevřenému světu. Byla to příjemná změna.

Assassin’s Creed Mirage oficiálně oznámen

Ubisoft nás konečně vyslyšel! 1. září byla představena hra Assassin’s Creed Mirage. Hra bude zřejmě lehkou kombinací Prince of Persia a původních her Assassin’s Creed. Což je podle mého názoru vynikající zpráva. Více informací se dozvíme 10. září, kdy Ubisoft slibuje, že přinese další podrobnosti o nové hře.

Zprávu oficiálně potvrdil Ubisoft na svém oficiálním účtu na Twitteru:

Assassin’s Creed Mirage is the next Assassin’s Creed game.

We can’t wait to tell you more on September 10 at Ubisoft Forward: 9PM CEST | 12PM PT. #AssassinsCreed pic.twitter.com/92LoEcrrWs

— Assassin’s Creed (@assassinscreed) September 1, 2022

Doufám, že se vrátí 100% synchronizace misí a zmizí nesmyslné otazníky na mapě. Doufám, že se vrátí odposlouchávání klíčových osob nebo jejich sledování a následná krádež informací či poprava sledované oběti. Rád bych si zahrál Assassin’s Creed z dob Ezia, ale v moderní verzi, kterou nabízí nejnovější generace konzolí a PC.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation