Novou herní figurku Final Fantasy radši dětem nekupujte

Novou herní figurku Final Fantasy radši dětem nekupujte

12 května, 2022 0 Od

Merch k herním značkám může být vskutku různorodý.

Final Fantasy má obří fanouškovskou základnu a tedy i poptávku po sběratelských předmětech. Ten poslední však fanouškům a posléze i celému internetu docela vyrazil dech. Jde totiž o sběratelskou figurku za více než sedm set dolarů, která vám nabídne jednu z postav hry ve velmi zajímavé poloze. Podrobně ji radši sami popisovat nebudeme. Tady opravdu platí to, že obrázek vydá za tisíc slov.

So, this exists:
1/4 scale statue of Tifa doing the Jack-O pose. pic.twitter.com/o66JjIuWgV

— D-Piddy 🎭 (@_dpiddy) May 5, 2022

Podle některých informací navíc toto nemá být jediná verze figurky. Měla by být k dispozici i bez oblečení. Její obrázky zatím ovšem k dispozici nejsou. Soška bude podle dosavadních informací k dispozici zhruba v březnu příštího roku. No a kdybyste po podobném pohledu toužili, aniž byste utratili přes sedm set dolarů, můžeme vám poradit zadat do googlu jméno Tifa Final Fantasy a přidat vámi žádané vlastnosti. Efekt by měl být velmi podobný.

Ve světě sběratelských figurek přitom podobný styl není zrovna běžný, takže pokud se skutečně tento výtvor dostane do světa, ve finále by opravdu mohl za nějakou dobu patřit ke vzácným kouskům, které budou nakonec sběratelé mít ve svých kolekcích ne kvůli pohledu na plastické pozadí směřující k obřímu meči, ale prostě a jednoduše kvůli jejich unikátnosti.

Obrázek: game-news24.com

 

Zdroj: Gamers Generation