Nové zmínky o chystaném Tomb Raider

Nové zmínky o chystaném Tomb Raider

6 srpna, 2022 0 Od

Společnost Crystal Dynamics za účasti Jeffa Rosse, tvůrce slavné hry Days Gone, oficiálně potvrdila vývoj nového dílu herní série Tomb Raider.

Tomb Raider ve vývoji

Podle oznámení hra poběží na novém Unreal Engine 5 a bude pravděpodobně exkluzivní pro nové generace konzolí PS/Xbox řady X a PC. Vývojáři chtějí pomocí nového enginu vytvořit co nejrealističtější prostředí a přinést hráčům jedinečný herní zážitek.

Hra zatím nemá datum vydání, protože je stále v rané fázi vývoje. Předpokládám, že trailer, který oficiálně oznámí nový díl, bude odhalen na The Game Awards 2022 na konci roku.

Na základě neoficiálních informací můžeme přinést několik podrobností. Například to, že Lara už nebude bojovat sama, ale v týmu, což může naznačovat kooperaci i v základní hře, nejen v rozšíření, jako tomu bylo v případě režimu přeživšího v Rise of The Tomb Raider. Hra údajně dostane i dávku fantasy a hororu.

Informace o této legendární sérii budeme samozřejmě sledovat a pevně doufáme, že se mnoho fanoušků série těší na oznámení nové hry této značky.

Obrázek: tombraider.square-enix-games.com

Zdroj: Gamers Generation