Nové záběry z hry Lords of the Fallen ukazují téměř 20 minut hraní

Nové záběry z hry Lords of the Fallen ukazují téměř 20 minut hraní

6 srpna, 2023 0 Od

Vývojáři z Hexworks a vydavatelství CI Games vydali novou rozšířenou prezentaci hraní hry Lords of the Fallen, která obsahuje téměř 20 minut nových záběrů.

Nové záběry Lords of the Fallen

Lords of the Fallen, která se chystá na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC v říjnu, odhaluje svůj temný fantasy svět a bojový systém RPG. V prezentaci hraní dostáváme nový pohled na živou říši zvanou Axiom, kde hráči musí překonávat drsné a gotické prostředí, aby porazili Adyra, boha démonů. Axiom však není jedinou starostí, hráči musí také bojovat v Umbral, říši mrtvých.

Každá oblast ve hře Lords of the Fallen je propojena alespoň s dalšími dvěma, což znamená, že vaše cesta skrze Axiom a Umbral se může značně lišit od cesty jiného hráče. Hráči mohou volně přecházet mezi živou říší Axiom a říší mrtvých pomocí Umbral Lamp. Ale to bude stát jednu z vašich životů, protože v každém okamžiku vlastně máte dva životy.

Prezentace také odhalila, jak bude fungovat kooperativní hraní v Lords of the Fallen. Hráči musí jen navštívit vestige, místo odpočinku ve hře, vybrat si přítele, s kterým chtějí hrát, nebo náhodného hráče, který se chce připojit v kooperačním módu. Tento hráč zůstane společníkem v kooperačním módu, dokud oba hráči budou chtít.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​