Nové herní Fury SSD

Nové herní Fury SSD

2 listopadu, 2021 0 Od

Kingston FURY ohlásila SSD disk Kingston FURY Renegade, který představuje novou generaci PCIe 4.0 NVMe M.2 disků pro hráče, počítačové nadšence a náročné uživatele. SSD disk Kingston FURY Renegade přináší špičkový výkon při vysokých kapacitách s využitím nejnovějšího řadiče pro PCIe 4.0 ×4 a 3D TLC NAND pamětí.

Díky maximálnímu využití dostupné šířky pásma sběrnice PCIe 4.0 dosahuje SSD disk Kingston FURY Renegade rychlostí při čtení/zápisu1 až 7.300/7.000 MB/s a výkonu až 1.000.000 IOPS, abyste si mohli naplno vychutnat mimořádné herní zážitky. Optimalizace disku umožnila zkrátit dobu načítání her a aplikací, usnadnit streamování a zvýšit celkovou rychlost odezvy systému. K dispozici jsou vysoké kapacity až 4 TB, což bohatě postačí i pro velmi rozsáhlou sbírku oblíbených her nebo další multimediální zábavu. Tenký modul formátu M.2 se vejde i do velmi těsného prostoru v herním notebooku nebo mini PC a o jeho dobré chlazení se i při intenzivní zátěži postará nízkoprofilový hliníkový chladič s grafenovou vrstvou.

SSD disky Kingston FURY Renegade jsou v současné době k dispozici v kapacitách 500 GB, 1 TB, 2 TB nebo 4 TB a mají omezenou pětiletou záruku a bezplatnou technickou podporu.

TZ

@RadekVyskovsky

Zdroj: Gamers Generation