Nová hra ze South Parku je ve vývoji

Nová hra ze South Parku je ve vývoji

10 ledna, 2022 0 Od

Další výlet do horského městečka v Coloradu mají na starosti vývojáři z Question Games. Vývojářského týmu složeného ze zkušených vývojářů AAA her.

Fanoušci South Parku se mohou těšit na další herní výlet za slavnými kreslenými postavičkami. Informace se na internet dostala díky inzerátu na otevřenou pracovní pozici. Dle ní má nově přijatý kandidát pracovat na nové hře v Unreal Enginu ve světě dlouho zaběhlé série. Pozice také vyžaduje předchozí zkušenosti s prací na multiplayerových prjektech, což nás vede k tomu, že půjde buď o čistě multiplayerový kousek, nebo hru s kooperačním režimem. Zatím jsme tak s očekáváními velmi opatrní, protože dost možná půjde o kousek poněkud odlišný od výborných The Stick of Truth a Fractured But Whole.

Právě Fractured But Whole bylo zatím poslední velkou hrou ze South Parku a navázalo na herní mechaniky The Stick of Truth. Šlo v zásadě o tahové RPG, ve kterém jste s partou svých hrdinů překonávali taktické souboje a další překážky. Vlastně nic unikátního, speciální byla hra především tím, jak pracovala s humorem, který je ostatně celému South Parku vlastní. Chtěli byste další hru v tomto stylu, nebo radši nový náhled na South Park a využití jeho světa?

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation