Nová funkce v Overwatch 2 způsobuje zábavné vizuální chyby

Nová funkce v Overwatch 2 způsobuje zábavné vizuální chyby

21 října, 2023 0 Od

Hráči Overwatch 2 objevili řadu zábavných vizuálních chyb spojených s novou funkcí kosmetického vybavení v Sezóně 7 s názvem Random from Favorites.

Nová sezóna v Overwatch 2

Sezóna, která začala v říjnu, přinesla mnoho změn a nový obsah, včetně křížení s Diablo 4, kde někteří hrdinové dostali kosmetické skiny inspirované ikonickou RPG sérií od Blizzardu. Kromě nového obsahu přinesla Sezóna 7 také několik úprav a změn, včetně vyvážení hrdinů a nových funkcí, jako je možnost skupinového respawnu.

Jednou z nových funkcí je možnost kosmetického vybavení, kde hráči mohou uložit své oblíbené předměty jako kompletní sady pro snadný přístup. Bohužel, tato funkce nepracuje tak, jak by měla. Funkce „Random From Favorites“ umožňuje hře vybrat předměty z jakýchkoli odemčených kosmetik dané postavy, což někdy vede k zajímavým výsledkům. Mnoho hráčů Overwatch 2 se bavilo tím, že sledovalo některé z těchto výsledků, ale mnozí začali vidět vizuální chyby, které přidaly další vrstvu k určitým vybavením.

Toto rozhodně není první problém s kosmetikou, který Overwatch 2 zažil. Nedávno hráči začali sestavovat seznam kosmetických skinů Overwatch 2, které byly poškozeny více než rok. Mnoho zahrnutých skinů jsou ty, které přešly z Overwatch do Overwatch 2.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation 

​