Nintendo bude podporovat Switch i po uvedení nové generace konzole

Nintendo bude podporovat Switch i po uvedení nové generace konzole

11 listopadu, 2023 0 Od

Nintendo, japonský gigant herního průmyslu, oznámil, že i po příchodu nové generace svých konzolí bude pokračovat v rozsáhlé podpoře své stávající platformy Switch.

Nintendo Switch bude nadále podporován

Nintendo Switch, který byl uveden na trh v březnu 2017, je téměř v polovině svého sedmého roku na trhu a dle finančního prohlášení společnosti Nintendo bude nadále podporovat konzoli novými tituly a obsahem bez omezení tradičním konceptem životního cyklu platformy. Tato prohlášení naznačují, že Nintendo může pokračovat v podpoře Switch i po uvedení jeho nástupce.

Oznámení přichází v kontextu nedávného finančního prohlášení společnosti, ve kterém plánuje podporovat Switch dlouho po očekávaném uvedení nové generace hardwaru, která by měla být spuštěna příští rok.

Z finančního prohlášení také vyplynulo, že byla vytvořena více než 330 milionů Nintendo účtů k září 2023 a že 38 milionů členů je přihlášeno k službě Nintendo Switch Online a 117 milionů uživatelů ročně používá své konzole Switch, což zdůrazňuje úspěch konzole Nintendo Switch.

Obrázek: nintendo.com

Zdroj: Gamers Generation 

​