NFS Unbound vynechá drag racing

NFS Unbound vynechá drag racing

20 listopadu, 2022 0 Od

Oznámení Need for Speed Unbound přišlo tak nečekaně a rychle jako hra samotná. Jenže tento rychlý nástup se neobešel bez problémů.

Žádné drag racing v Need for Speed Unbound

Když jsme před měsícem dostali oficiální oznámení o novém Need for Speed, většina čekala klasický náznak budoucí hry. Ale EA do nás narazilo zuřivě silným předním nárazníkem a už příští měsíc usedneme za volant v nespoutané betonové džungli, kde pravidla ostatních pro nás neplatí. Jenže i takto šílený nástup nese řadu ústupků, které museli vývojáři z Criterion Games udělat, aby hra vyšla včas. Ale co se muselo vynechat?

Žádné drag závody

Bohužel v novém díle budou chybět oblíbené drag racing, které jsou definicí rychlosti. Dragové závody byly většinou rychlé a krátké závody, které otestovaly výkon vašeho vozu, ale také vaše reakce ve vysokých otáčkách. Ano, byli sice občas trochu těžší, než okruhové závody nebo sprinty, ale měly v sobě jistý prvek adrenalinu a nebezpečí.

A jak se tahle informace dostala ven? Na oficiálním Redditu se objevil příspěvek, kde se fanoušci ptali, zda tyto závody budou ve finální podobě. Vývojáři oznámili, že drag racing neplánují dát do finální verze.

Máme však oficiálně potvrzené driftovací závody a časové výzvy. Tento typ závodu otestuje schopnost udržet vaše vozidlo pod kontrolou.

Obrázek: ea.com

Zdroj: Gamers Generation