Next-gen verze Zaklínače 3 vyjde koncem roku

Next-gen verze Zaklínače 3 vyjde koncem roku

20 května, 2022 0 Od

Vývojáři z CDPR včera během sedmiletého výročí vydání The Witcher 3 oznámili přibližné datum vydání dlouho očekávané next gen verze pro Zaklínače 3. Datum vydání byl stanoven na 4. čtvrtletí letošního roku.

Next gen verze koncem roku

Třetí Zaklínač včera slavil sedmé výročí a při této příležitosti herní vývojáři z polského CD Project Red oznámili, že nová next-gen verze The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition vyjde pro PC a  konzoli PS5 a XBOX Series X ve 4. čtvrletí letošního roku.

Zprávu oznámili vývojáři ve svém příspěvku na Twitteru:

„Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o informaci, že vydání hry Zaklínač 3: Divoký hon ve verzi pro novou generaci je naplánováno na 4. čtvrtletí roku 2022.”

Let’s make this 7th anniversary even better, shall we?

We’re delighted to share that the Next Gen version of The Witcher 3: Wild Hunt is planned to release in Q4 2022.

See you on the Path, witchers! pic.twitter.com/2wQbxMP4zh

— The Witcher (@witchergame) May 19, 2022

První oznámení o nové next gen verzi k nám dorazilo v roce 2020. Od té doby se patch neustále odkládal kvůli ne zcela jasným problémům. V dubnu letošního roku dokonce vývojáři posunuli datum vydání next gen verze na neurčito.

Updatu pro nové konzole PlayStation 5 a Xbox Series X se tak majitelé dočkají někdy mezi říjnem až prosincem. Verze pro PC by měla vyjít ve stejném dni a můžeme jen doufat, že k nám dorazí co nejdříve.

Zdroj: Gamers Generation