Nevydařený remake XIII se dočká opravy a portu

Nevydařený remake XIII se dočká opravy a portu

7 července, 2022 0 Od

Remake XIII se vývojářům nevydařil. Autoři hry se však nevzdávají a chystají se hru opravit a portnout na konzole Nintendo Switch.

Nevydařený remake XIII se dočká značných oprav

Společnost Ubisoft/Microids v roce 2020 vydala remake hry XIII. Původní hra byla tehdy jedinečná díky komiksové grafice, skvělému příběhu a “dobrému” gameplayi. Remake ale má na Steamu extrémně negativní uživatelské recenze, proto po hře neštěknul ani pes. To se však má změnit novou, opravenou verzí.

Vývojáři z Microids slíbili, že opraví remake a portnou hru na konzole Nintendo Switch. Aktualizaci ale nemají na starosti původní vývojáři remaku, ale francouzská společnost Tower Five, která prý na opravách pracuje už víc než rok a to hlavně kvůli překopání celé hry úplně od začátku.

To hlavě díky tomu že původní verze remaku byla kritizována za špatnou hratelnost, strašné rozhraní a nekomiksový vizuál. Tower Five slíbilo již lepší rozhraní a vrácení se k původnímu vizuálnímu stylu. Majitele konzolí PS5 a XSX se budou moci těšit na 60 FPS ve 4k.

Všichni ostatní se mohou těšit na přidání multiplayeru až pro 13 lidí. Aktualizace bude zdarma 13.9 na všechny platformy. Doufejme že Microids zase natahají za nos a hra bude dosahovat vytoužených kvalit.

Obrázek: gog.com

Zdroj: Gamers Generation