Netflix potvrzuje třetí sérii Zaklínače

Netflix potvrzuje třetí sérii Zaklínače

27 září, 2021 0 Od

Seriálový Zaklínač se prozatím nemusí bát o svoji budoucnost. Netflix oznámil, že se populární seriál dočká třetí série.

Netflix je připravený pokračovat v příbězích Bíleho vlka i ve třetí sezóně seriálového Zaklínače. O pokračování prostřednictvím třetí sezóny se mluvilo už téměř před rokem, ale potvrzení od Netflixu na sebe nechalo zatím čekat. Druhá série je teprve před námi a mohlo by tak překvapit, že se již oznamuje další. Může jít ovšem i o způsob, jak trošku oživit cvrkot kolem seriálu před vypuštěním druhé série do světa. Té se dočkáme 17. prosince letošního roku.

Značka Zaklínače provozovateli streamovací služby zjevně dobře vynáší a do jejího světa se už kromě seriálu vydala také animovaným filmem The Witcher: Nightmare of the Wolf a chystají se i další projekty ze světa Zaklínače. Na The Witcher: Nightmare of the Wolf má navázat pokračování The Witcher: Blood Origin a trošku překvapivě se Netflix chystá také přidat do svojí zaklínačské tvorby seriál zaměřený na mladší publikum. Co přesně od tohoto počinu čekat se neodvažujeme odhadovat, ale údajně by měl být “plný zábavy”.

Martin Havel

Obrázek: variety.com

Zdroj: Gamers Generation