Neoficiální 3D trailer ke hře World of Warcraft bude mít premiéru již dnes

Neoficiální 3D trailer ke hře World of Warcraft bude mít premiéru již dnes

8 srpna, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Dnes ve večerních hodinách se komunita kultovní online hry World of Warcraft (WoW) od amerického herního studia Blizzard Entertainment dočká dalšího neoficiálního 3D traileru ke hře, jehož autorem je Radim Zeifart, který je jedním z členů týmu pražské kreativní produkce NICE!, ve které má na starosti reklamní vizuální efekty (VFX), 3D animace a CGI, a ve volném čase se jako fanoušek WoW zabývá právě tvorbou neoficiálních 3D trailerů na WoW.

„World of Warcraft je jedna z nejúspěšnějších online her na světě a i já jsem kdysi propadl jejímu kouzlu. Po létech hraní, jsem začal experimentovat s různými programy, které umožňovaly extrahovat 3D modely přímo ze hry a používat je na tvorbu videí. Od té chvíle uplynulo 11 let a za tu dobu jsem vytvořil mnoho trailerů a s každým jsem zlepšoval svoje metody a učil se novým věcem. Trailer, který v sobotu vydám, je zatím mým největším projektem – celkem 10 měsíců tvorby. Jeho vydání je velmi relevantní, protože obsah traileru popisuje události, na které se mnoho hráčů po celém světě v současné době těší,“  říká k chystané premiéře videa Radim Zeifart.

Dá se očekávat, že minimálně v herní komunitě WoW po celém světě půjde o velkou fanouškovskou událost, tak jako v případě Radimových předchozích trailerů a zejména zatím nejúspěšnějšího youtube videa Naxxramas Trailer 2017, které během 3 dnů od vydání nasbíralo přes 630 tisíc zhlédnutí a k dnešnímu dni má na svém kontě již přes 3,4 mil. zhlédnutí a tisíce pochvalných komentářů od fanoušků WoW z celého světa. V „amatérských“ podmínkách se tak Radimovi podařilo vytvořit unikátní video, které je kvalitativně možná i lepší než 3D trailery od samotné společnosti Blizzard Entertainment a jejího profesionálního týmu se stamilionovými rozpočty.

Naxxramas Trailer 2017