Neil Druckmann údajně pracuje na novém, dosud neohlášeném projektu

Neil Druckmann údajně pracuje na novém, dosud neohlášeném projektu

19 srpna, 2023 0 Od

Neil Druckmann, spoluzakladatel studia Naughty Dog, se podílí na novém, dosud neohlášeném projektu. Zatímco někteří spekulují o pokračování hry The Last of Us, jiní předpokládají zcela nový herní projekt.

Nový The Last of Us?

Neil Druckmann, spoluzakladatel studia Naughty Dog, aktualizoval svůj profil na Instagramu, kde uvádí, že pracuje na dosud neohlášeném projektu jako autor a režisér. Ačkoli Druckmann zatím nový projekt oficiálně nekomentoval, fanoušci již začali spekulovat o jeho povaze.

Mnoho lidí věří, že by se mohlo jednat o třetí díl oblíbené hry The Last of Us. Druckmann v minulosti vyjádřil, že pokračování by nebylo nemožné, pokud by měl správný nápad. Na druhou stranu, studio Naughty Dog již delší dobu nepředstavilo zcela nový herní projekt, což by mohlo naznačovat, že je na čase přijít s něčím novým.

Druckmann v poslední době čerpal inspiraci z her, které nemají tradiční narativ, například z hry Elden Ring. To by mohlo znamenat, že nový projekt bude mít odlišný přístup k vyprávění příběhu. Ačkoli můžeme jen hádat, jaký bude nový projekt, je jasné, že studio Naughty Dog má v plánu něco velkého. Ať už jde o pokračování oblíbené série nebo zcela nový herní titul.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​