Na trh dorazila nová verze PS5 ovladače

Na trh dorazila nová verze PS5 ovladače

30 ledna, 2023 0 Od

Lepší verze klasického ovladače pro PlayStation 5 právě v prodeji. Hráči mohou využít několik nových funkcí.

Nový ovladač DualSense Edge pro PlayStation 5

Ovladač s názvem DualSense Edge je nyní k dispozici a přináší do světa ovladačů PlayStation 5 několik novinek. Jednou z hlavních výhod ovladače jsou vyměnitelné páčky, takže nemusíte řešit reklamaci celého ovladače a jednoduše vyměnit páčky. Driftování páček na ovladačích je stále velkým problémem, takže tato možnost výměny je rozhodně příjemným a praktickým bonusem.

Ovladač nabízí možnost přiřazení tlačítek, nastavení intenzity vibrací a spouštění tlačítek L2 a R2, stejně jako nastavení mrtvé zóny pro páčky. K ovladači se dodává exkluzivní pouzdro pro ochranu při cestování, takže si můžete být jisti, že váš ovladač bude v bezpečí.

Nevýhodou se stává jeho vysoká cena. Pohybuje se přibližně mezi 240 EUR. Což je v porovnání s novou konzolí PlayStation 5 téměř polovina. Hráči mohou vybírat mezi klasickým ovladačem pro PlayStation 5 za maximální cenu 70 EUR nebo speciálním ovladačem s různými funkcemi, který má vyšší cenu. Volba závisí na preferencích hráče, jako jsou druh hraných her a rozpočet pro herní hardware.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation